Listwa przypodłogowa FL4 - NMC Noel Marquet

Listwy przypodłogowe to bardzo przydatne akcesoria do wykańczania wnętrz. Za ich pomocą można schować ewentualne przewody pociągnięte do różnych sprzętów. Listy przypodłogowe chronią ściany tuż przy łączeniu z podłogą. W ten sposób zapobiegają ich zabrudzeniom czy uszkodzeniom spowodowanym kontaktem z butami lub meblami. Ponadto służą do zamaskowania wszelkich szczelin na łączeniach ściany z podłogą. Dzięki temu nie dostaje się tam kurz czy brud. Z tych względów warto zamontować listwy w każdym domu.

Listwa przypodłogowa FL4 - NMC Noel Marquet

Listwa przypodłogowa FL4 Wallstyl

W ofercie naszego sklepu znajdziesz bardzo estetyczne listwy przypodłogowe FL4 z kolekcji Wallstyl. Jej klasyczny, minimalistyczny wygląd sprawia, że sprawdzi się we wnętrzu bez względu na styl, w jakim zostało urządzone. Listwa została wstępnie zagruntowana, dlatego po zakupie jest od razu gotowa do pomalowania na dowolny kolor. Od wewnętrznej strony posiada wnękę służącą do ukrycia wszelkich przewodów ciągnących się po podłodze. Listwa cechuje się prostotą oraz uniwersalnością, dlatego stanowi produkt idealny.

Sprawdź Listwy przypodłogowe!
Efekciarnia.pl

Listwa przypodłogowa FL4 NMC - specyfikacja

Listwy przypodłogowe zostały wykonane z wysokiej gęstości polistyrenu, który charakteryzuje się dużą twardością. Dzięki temu jest odporna na wszelkie uszkodzenia, otarcia, zarysowania lub wgniecenia. Ponadto nie wchłania wilgoci, więc nie pęcznieje, nie zmienia koloru przez nieestetyczne przebarwienia jak tradycyjne produkty wykonane z drewna. Długość listew wynosi 2m, szerokość równa się 2 cm, a wysokość jest równa 15 cm.

FL1 - cena

Listwy polistyrenowe to jedne z najlepszych listew dostępnych na rynku ze względu na swoje właściwości. Biorąc to pod uwagę, ich koszt również należy do wyższych, jednak stosunek ceny do jakości nadal pozostaje zachowany. Listwy polistyrenowe plasują się między tymi wykonanymi z MDF, czyli płyty pilśniowej ze średniej gęstości włókien drzewnych, a listwami fornirowanymi, które uzyskuje się z cienkich płatów drewna.

FL1 Noel Marquet - opinie klientów

Już jakiś czas szukałem odpowiednich listew do domu. Analizowałem różne rodzaje, aż w końcu zdecydowałem się na zakup tych z polistyrenu. Nie żałuję decyzji, świetnie izolują ścianę i są bardzo wytrzymałe na ewentualne otarcia. Polecam.


Kacper

Te listwy są genialne. Skusił mnie przede wszystkich ich wygląd - lubię, gdy meble i akcesoria są estetyczne, minimalistyczne, proste w swojej formie i kształcie. Dlatego doskonale pasują do moich wnętrz. Biały kolor na plus, ponieważ jest uniwersalny.


Anna

Listwy przypodłogowe są sztywne i twarde, dzięki czemu nie muszę obawiać się, że zaraz będzie potrzebna wymiana, bo się uszkodziły. Dzieciaki grają w piłkę, bawią się, często coś rozleją, ale tych listew nic nie rusza, wyglądają tak, jak po zakupie.


Sebastian

Skusiłem się na te listwy ze względu na dodatkowe funkcje, jak możliwość schowania kabli, przemalowania ich na inny kolor czy wysoką odpornością na czynniki mechaniczne. Zapłaciłem trochę więcej niż za te zrobione ze zwykłego PCV, ale nie żałuję wyboru.


Jędrzej